بسم الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی

پخش سریال داستان حضرت یوسف علیه السلام ،به قلم هر که بوده است ،بی احترامی به معارف شیعه است و مقام پیامبر در نزد خداوند ،همان ت کثیفی که یهودیان و اهل سقیفه بعدازکودتا پیشه خود ساختند

من از افرادی که این فیلم نامه را نوشتند و از تمام آنهایی که اجازه پخش دادند و همه آنهایی درین سریال بازی کردند چند سؤال دارم

کجا دیده اید که شخصی از آقا امام رضا علیه السلام  شفابگیرد و بعد از شفا گرفتن دیگر نخواهد به زیارت امام رضا برود؟

چگونه امکان دارد شخصی بخدا ایمانش زیاد شود و محبتش نسبت به پیامبر کم شود؟

این تفکر کثیف سقیفه است تا جنایات و بی ادبی های عمر و محبینش به پیامبر را توجیه کنند 

انان با سر هم کردن چنین تهمتی به زلیخا میخواهند بگویند که هرکس با خدا آشنا شود  دیگر حاضر به دیدن پیامبر نخواهد شد 

درصورتی که در قرآن به محبت و علاقه و گرایش و احترام و تبعیت از پیامبران و اولیای الهی بسیار سفارش شده است. حتی احترام به خانواده پیامبر مزد رسالت گفته شده است

در معارف شیعه ،پیامبران و اولیای الهی تجلی اسماء الهی است و تقرب به پیامبر تقرب هرچه بیشتر به خدا و محبت به پیامبر محبت واقعی به خداوند است و بس .

بدون محبت پیامبر و اولیای او محبت به خداوند بی معنی و غیر قابل قبول است

​​​​​​برای جمهوری اسلامی و ادعای تشیع مسئولین از صمیم قلب متاسف هستم

لباس شیعه بر تن کردن و ترویج معارف سقیفه از بلاهای آخر امان است که بزرگترین عارف معاصر ما به آن اشاره فرمودند و ما را از آن پرهیز دادند.

پیامبران از دیدگاه شیعه عالم ترین افراد زمان هستند ولی درین فیلم حضرت یعقوب از اهرام مصر بی اطلاع است و آنان را کوه میخواند.

این داستان بی معرفتی زلیخا نسبت به یوسف پیامبر را امام غزالی از دانشمندان سقیفه نقل کرده است

غزالی آنچنان سینه ای لبریز از کینه اهل بیت پیامبر داشت که لعن یزید را با ان‌ همه جنایت در کربلا (شهادت امام حسین و به اسارت بردن فرزندان پیامبر و.) حرام میداند

این لال شدن بزرگترین دلیل بر درستی قرآن

اهل سقیفه ! قرآن درست میگوید یا عمر؟

داستان حضرت یوسف علیه السلام زیرسؤال بردن معارف شیعه بخاطر شادی چه کسانی ؟!؟

آنکه آرزو میکند کاش مدفوع بودم عذاب وجدان دارد یا خلقتش را پوچ و بی معنی میداند

فیلم سینمایی داستان صحایه

پیامبر ,  ,شیعه ,محبت ,امام ,معارف ,است و ,به پیامبر ,و اولیای ,معارف شیعه ,اولیای الهی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گرد و غبار یک ستاره شورای دانش آموزی دبیرستان معارف سامان خرما های با کیفیت ایران soft download بنارانه noorasaa سایتی برای همه بوشهر آنلاین مارکت bitcoindetails hamidealiakbari